هاست با سیستم کلود لینوکس چیست؟

با سلام

با گذشت سالها از آغاز خدمات فناوری و اطلاعات در جهان امروزه با فناوری فوق پیشرفته کلود لینوکس این امکان فراهم شده است که نهایت کیفیت و خدمات در سرویس های هاست اشتراکی بر پایه دایرکت ادمین،سی پنل و… توسط شرکت های خدمات میزبانی وب در سراسر جهان ارایه شود.

به لطف خداوند در حال حاضر سرویس های هاست میزبانی کلود لینوکس شاتل هاست با تلاش واحد فنی شاتل هاست راه ندازی و در حال سرویس دهی میباشد از این در این مطلب تلاش داریم برخی از امکانات این تکنولوژی را شرح دهیم.

کلود لینوکس جیست:

تا این زمان در سرویس های اشتراکی منابع و کلیه پارامتر های فنی بین کلیه کاربران مشترک بوده است بارها رخ داده است اگر کاربری به هر دلیلی با افزایش مصرف روبه رو شود ممکن است موجب قطعی در کل سرور و اختلال چندین ساعته رخ بدهد.یا انکه مدیران فنی در انتخاب نسخه های مختلف php و ماژول های ان کار بسیار دشواری را در پیش داشته اند چراکه ممکن است به صورت مثال کاربری نیاز به نسخه php5.1 داشته باشد و کاربر دیگر نیاز به php 5.6 یا کاربری نیاز به ماژول سورس گاردین داشته باشد اما کاربر دیگری خیر! در این شرایط کار مدیران فنی بسیار سخت است چراکه باید همواره با دانش نیاز کاربران حد واسطی برای این امکانات برای مشتریان قرار دهند! اما امروز با راهندازی تکنولوژی کلود لینوکس(هاست ابری) در جهان این مشکلات تا حد بسیار بالایی حل شده است و با راهندازی تکنولوزی هاست ابری یا همان کلود لینوکس دیگر نیاز نیست امکانات برای همه کاربران یکسان باشد کاربران میتوانند به راحتی و با چند کلیک در پنل خود نسبت به تغییرات مورد نیاز اقدام کنند یا انکه کاربران با خیال اسوده از خدمات سرویس دهنده بهرمند شوند و اگر کاربر دیگری در همان سرور با مصرف بالا همراه بود یا هک شد یا هر اتفاق ناهنجار دیگر هیچگونه ارتباطی به سرویس شما نخواهد داشت.

در کلام ساده تر کلود لینوکس یا همان هاست ابری شاتل هاست این امکان را به شما میدهد که سرویس هاست شما مانند یک سرویس کاملا اختصاصی و محافظت شده در کنترل شما باشد.

شایان ذکر است سرویس های جدید از نظر امنیت و کیفیت دها برابر سرویس های عادی میباشد

شایان ذکر است در سرویس های هاست ابری شاتل هاست در پنل کاربری امکان مشاهده مصرف سرویس شما از هارد،رم،سی پی یو و ترافیک و… موجود است

هاست های ابری شاتل هاست شما را بر فراز ابرها خواهند برد….

شایان ذکر است تکنولوژی هاست ابری یا همان کلود لینوکس در ایران در اختیار چند شرکت محدود میباشد که شاتل هاست نیز جزء یکی از این شرکت ها میباشد.

در صورتیکه نیاز به مشاوره یا سوالات متداول در این امر دارید همواره متخصصین پشتیبانی فنی شاتل هاست در خدمت شما هستند

با تشکر

شاتل هاست

  • 5 کاربران این را مفید یافتند
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

مقالات مربوطه

انتخاب نسخه PHP در سرویس های کلود لینوکس

با سلام مشترک محترم شاتل هاست در سرویس های کلود لینوکس شاتل هاست شما قادر خواهید بود نسخه های...

روش دیدن تنظیمات PHP با استفاده از صفحه phpinfo

در PHP متغییرهای محیطی زیادی وجود دارند که درصورت نیاز می توان آنها را تغییر داد. برای مثال ممکن...